Bıçaklı (Sword) Besleme

 

Hassas bağlantı elemanlarını besleme ihtiyacı durumunda bıçaklı besleyiciler kullanılır. Bıçaklı tip besleyici ekipmanlarımız ile, M2 den M6 ya kadar olan vida boyutlarını işleyebilirsiniz .

 

Bıçaklı besleme sistemi daha hassas ve nazik işlem gerektiren uygulamalarda titreşimli besleme sistemlerine alternatiftir. Bıçaklı (Segment) Besleyicinın 0.15-litre veya 1.5 litrelik dolgu hacmi ile iki tip ürünü bulunmaktadır.

 

 

  • - Yumuşak, aşınmaya dayanıklı besleme
  • - Montaj düzenleme
  • - Düşük ses seviyesi
  • - Basit başlangıç prosedürü
  • - 0.15 l ve 1.5 l ile boyutlarda  doldurma hacmi

 

Doğru pozisyonda sıralama

Taşınacak ürünler, haznedeki salınım hareketi ile özel olarak tasarlanmış bir yoldan boşaltılır. Yerçekimi sayesinde, mekanik deflektörler tarafından desteklenen besleme rayına bileşenler kayar. Düzgün yerleştrilmemiş malzeme mekanik deflektörler ile hazneye geri gönderilir. 

 

İletim yoğunluğunu kendisi düzenler

Besleme rayında bulunan bir sensör vasıtasıyla besleme hareketi ayarlanır. Operatör eğer çok sayıda bağlantı elemanını işlemez ise, besleme sistemi daha düşük miktarda ürünü iletir.

 

Operatörün bireysel hızında cihaz daha verimli olarak çalışır

Eğer aynı besleme sisteminde birden fazla operatör çalışıyorsa, herbir operatörün randımanı birbirinden farklı olabilir.


DEPRAG besleme cihazı her işçinin çalışma hızı ayarlar. Vardiya değişimi sırasında, tek tek operatör parametreli geri çağrılabilir (cihaz parametre 10 farklı ayarlar kadar saklanabilir). Operatör boğulma ya da yavaşlama hissetmez.
İsteğe bağlı olarak RFID-Arayüz Sistemi (Radyo Frekansı ile Tanımlama) ile ekranda bir kez girilen kişisel ayarlar bir çip ile aktif hale getirilebilir.

 

Düşük ses seviyesi

Bıçaklı (Segment) Besleyici üretimde kullanıcı tarafından daha ergonomik kullanım için düşük gürültü seviyesi sağlar. Deprag Kılıç tip besleme sistemleri eşşiz tasarımı ve özellikle döngü kontrolü sayesinde daha sessiz çalışır. 

 

Verimli montaj

Yüksek düzeyli üretim derinliği, aşınmaya karşı dirençli malzeme kullanımı, yüksek ürün kalitesi, titreşimli kase üretim sırasında spesifik kaplama işlemleri ve verimlilik besleme sistemlerinin başlıca özellikleri arasındadır. DEPRAG kılıç tip besleyiciler dakikada 30 parça için yüksek ilerleme hızı ile fark yaratır.. 

 

Müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler

Doğrudan montaj makinasıne entegre bir besleme sisgtemi isterseniz ve kısıtlayıcı alan koşullarının dikkate alınması gerekiyorsa, o zaman yükleme koşullarına uygun standart cihazlar adapte olacaktır. Bizim know-how tecrübelerimizden ve özellikle cazip bir fiyat--performans oranına sahip besleme sisteminden kar edeceksiniz.


Müşterilerden özel üretim siparişleri alım esnasında sisteme kolay entegrasyon için 3D veriler istenir.

 

Kolay başlangıç

Besleme sistemini test etmeden önce seri üretim sırasında herhangi bir durumla karşılaşmamak için bir dayanıklık testi yaparız. Herbir besleme sistemi açık bir şekilde başlangıcı ve işletmeyi anlatan kapsamlı belgeler ile birlikte teslim edilir.

Bıçaklı "Sword" Vida Besleme Sistemleri