Vida Depolama Sistemi

 

Besleme sistemlerimize ideal bir ek olarak depolama cihazları sunuyoruz. Otomatik doldurma hazneleri yeniden doldurma aralıklarını arttırıyor. Cihaz hazneleri farklı parçaların kullanımı için esnek olarak yapılmıştır ve pahalı bir entegrasyon işlemi gerekli değildir. 

 

 

  • - Besleme sistemlerinin otomatik yeniden dolumu için kayış tahrikli hazneler
  • - Geniş yeniden doldurma aralıkları
  • - Tutarlı bir dolum yüksekliği sağlar
  • - Parçaları yumuşak taşıma
  • - Esnek
  • - Kontrol kolaylığı

  

Geniş yeniden doldurma aralıkları

Kayış tahrikli hazne sistemleri istenilen doldurma aralıklarını arttırmak için önemli ölçüde ideal bir ektir. Besleme sisteminde bulunan bir dolum seviye sensörü minimum dolum düzeyi zamanına ulaştığında denetleyiciye bir sinyal gönderir. Hazne aktif edilir ve istenen dolum seviyesine ulaşıp seviye sensörü sinyal verene kadar besleyici çıkış oluğunu doldurmuş olacaktır. İstenen dolum hacmine göre, dolum aralıkları vardiya başına bir veya iki kez olarak düşürülebilir. 

 

Tutarlı dolum hacmi

Hazne besleme sisteminize tutarlı bir dolum hacmi sağlar. Özellikle de titreşimli besleme sistemi kullanırken hazne çok avantajlıdır. Bir titreşimli besleyicinin düzgün olarak çalışması için belirli bir kütle-dolum ayarı olması gereklidir. Bu demektir ki eğer titreşimli kase çok dolu ise besleme sistemi yavaş çalışır. Hazne boş ise vibrasyon yoğunluğu artar ve hızlı çalışır. Her iki durumda da besleme miktarı azalır ve sistemin aşınması, yıpranması artar. Sadece tutarlı bir dolum haznesi sizin titreşimli besleme sisteminizde optimize ayarı sağlar. 

 

Parçaları yumuşak taşıma

Bir besleme sisteminin titreşim süresi kemer-hazne kullanılırken minimuma düşürülebilir. Eğer titreşimli kase çok dolu ve besleme işlemi hızlı değilse parçaları yumuşak bir biçime beslemek mümkündür. Hazne sadece doğru hacimde titreşimli kâseye doldurulurken bu koşulları destekler.

 

Esnek

DEPRAG hazneleri pahalı bir montaj işlemi gerektirmeden, farklı parçalar için kullanılabilen, esnek bir cihazdır. Haznenin çıkış oluğu besleme bölgesinin boyutuna mükemmel bir biçimde uyacak şekilde ayarlanabilir. Ek düzenleme olanakları haznenin iki farklı yönde ayarlanmasına izin verir.

 

Düşük ses seviyesi ve aşınmaya dayanıklı

Hazne, önemli bir gürültü azaltma olanağı sağlayan tam kapalı çıkış oluğu içermektedir. İsteğe bağlı olarak titreşimli sürücüler için gürültü bariyeri temin edilebilir. Bu sayede sistem bir hazne ile birleştirilse bile, titreşimli sürücüde düşük bir gürültü seviyesi garanti altına alınmış olunur. 

Aşınmaya dirençli malzemelerin kullanımı depolama sistemlerimiz için yüksek kaliteyi, hızlı operasyonu ve üstün verimliliği  garanti eder.

 

Kontrol ve kullanım kolaylığı

DEPRAG hazneleri 24V dişli motor ile donatılmıştır. Bu motorlar uygun çıkış kullanılarak kolayca kumanda etmek için PLC ye izin verir. Dişli motor entegre bir düğme kullanılarak manuel olarak da devreye alınabilir. Bu haznenin yeniden doldurulması sırasında bir avantajdır. Çünkü haznenin içindekiler çıkış oluğuna doğru efor sarf etmeden ilerleyebilir.

 

Her bir ünite net bir biçimde montaj ve hazne çalışmasını anlatan kapsamlı belgeleri ile teslim edilir. 

 

Aksesuar olarak çıkış oluğu ayarlaması önerilir (eğim ayarı için). Yüksekliği ayarlanabilen stand, ayak aparatı ve konum sensörleri de aksesuarlar arasındadır.

 

Kemer-tahrik hazneleri kapasitesi;

Dolum kapasitesi ; 10 l, 20 l

Max: Ağırlık . 40 kg

Voltaj: 24 V

Otomatik Vida Dolum Sistemi